IT support

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- IT podpora koncových uživatelů (L2 podpora)
- Zpracování ticketů - žádostí o podporu
- Podpora v řízení eskalace a optimalizace servisních procesů
- Podpora pracovních stanic / notebooků se systémem Windows a mobilních zařízení (IPhone, IPad atd.)
- Účast na infrastrukturních projektech
- Servisní doba 7:00 – 18:00 (rozděleno na 2 směny)
- 24 hodin na vyřešení požadavku

Zaměstnanecké výhody, benefity

- počáteční zaškolení
- možnost práce na home office odkudkoliv z ČR (po cca 6 měsících nutnost být cca 2 dny v týdnu na pobočce – Praha, Brno, Ostrava)
- možnost práce i na zkrácený úvazek
- zajímavé finanční ohodnocení a bonusy
- 5 týdnů dovolené
- sickdays (3x za rok)
- stravenky/příspěvek na stravování
- MultiSport Karta
- notebook a mobilní telefon
- referral bonus 10.000,- Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

pro našeho klienta, největší německou společnost dodávající IT systémy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- technické zkušenosti se servisem na místě nebo jako vzdálená podpora koncových uživatelů
- dobrá znalost operačních systémů Windows10 a aplikací (MS Office 2010, 2016 a Office 365)
- detailní znalost klientského hardwaru (notebooky, pracovní stanice a počítače) a jeho periferií
- znalost německého jazyka na úrovni min. B2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4440408  Datum zveřejnění: 6.10.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.