Head of cost controlling. 3.000 - 4.000 EUR.

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jde o novou pozici, kdy se snažíme uvolnit ruce suprovní šéfce controllingu.
Budete si tedy moct do jisté míry nastavit tým, procesy apod.
Ačkoliv je to mezinárodní pozice, moc cestování nezažijete. Vše se odehrává na platformě Teams. Takže maximálně dvakrát do roka Vás čeká Švýcarsko. Jinak příjemná brněnská kancelář nebo home office.

Vhodným kandidátem bude člověk se zkušenostmi z controllingu ze sektoru finančnictví/pojišťovnictví, plynulou angličtinou.

Nejste to právě Vy, kdo nám zanalyzuje rozpočty, zpracuje budgety, zkonsoliduje náklady?

Zaměstnanecké výhody, benefity

3.0000 - 4.000 EUR.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ve společnosti zabývající se pojišťovnictvím mám jednu volnou židli. Hledám šéfa nákladového controllingu, který bude řídit mezinárodní tým 4 lidí. 2 z nich sedí v Bratislavě zbylí 2 ve Švýcarsku.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti v oblasti controllingu v segmentu pojišťovnictví/ bankovnictví.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4454880  Datum zveřejnění: 27.10.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.