Osobní bankéř - investiční specialista

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste osobní, prémiový bankéř nebo obchodník s vlastním portfoliem? Těší Vás jednat s klienty a dovedete si představit, že jim budete doporučovat zajištěné projekty pro bezpečné investování?

Pokud k tomu máte zkušenostmi s investicemi z privátního bankovnictví, eventuelně z prémiového, affluentního, top bonitního či osobního poradenství pak Vám nabízíme zajímavou pracovní příležitost.

Náš klient je rostoucí a úspěšná česká společnost působící v oblasti developmentu a investic mj. do nemovitostí., která má pobočky ve městech - Praha, Liberec, Plzeň, Pardubice, Hradec Králové, Brno, Ostrava, Zlín, a brzy i České Budějovice a Olomouc.

Vaší pracovní náplní bude komunikace s klienty, která nemusí být nutně každodenní. Pro uzavírání obchodů se svými klienty můžete pracovat odkudkoliv.

Můžete také využívat zázemí společnosti a reprezentativní prostory kanceláří v uvedených městech. Společnost klade důraz na to, abyste pro obchodování měli dostatek prostoru, proto administrativu a servis poskytuje zázemí back-officu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Atraktivní pracovní prostředí
• Přístup k zajímavým investičním příležitostem
• Odborný růst
• Spolupráce s týmem odborníků v oboru
• Zaměření na obchod
• Absence byrokracie a minimalizace administrativy
• Servisní činnost zajišťuje back office
• Flexibilní pracovní doba pro work-life balance
• Perspektivní práce na HPP nebo ŽL podle vlastní preference

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Úspěšná historie působení, ideálně jako osobní nebo prémiový bankéř
• Orientace na výsledek
• Velmi dobrá prezentace a vystupování
• Proaktivní přístup
• Vlastní klientské portfolio nebo schoplnost si jej vytvořit

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4457578  Datum zveřejnění: 1.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.