Teamleader ve skladu se zaměřením na kvalitu

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
okres Tachov, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
42 000 - 46 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vedení přidělené části směny
• Zaměření především na kvalitu - dohled na kvalitu balení, nepoškozené obaly, apod.
• Dohled nad dodržováním standardů a pracovních postupů, vypracování návodek
• Dohled nad dodržováním pravidel BOZP

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Finanční ohodnocení od 42.000 Kč/měs.
• Práci v silné společnosti s mezinárodním zázemím
• Práce v čistém a novém prostředí
• Zajímavé bonusy
• Nástup přímo pod firmu do kmene
• Veškeré benefity sdělíme při osobním pohovoru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Máte zkušenosti s vedením kolektivu lidí ve skladovém prostředí? Právě hledáme šikovné vedoucí týmu. Nabízíme motivující a dobře placenou práci, nové a čisté prostředí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti s vedením lidí ve skladovém prostředí
• Přirozená autorita, samostatnost
• Dobré organizační a komunikační schopnosti
• Znalost AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni
• Ochota pracovat na 2 směny (ranní, odpolední)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců