Logistics support

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Mošnov, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• koordinace dodávek FG a vzorků na základě EDI a objednávek zákazníků,
• starost o zákaznické portály,
• komunikace s výrobním oddělením a oddělením kvality s cílem zajistit dostatečné množství FG pro dodávky,
• příprava dodacích listů, štítků a celního dobavení zboží pro zahraniční zákazníky
• příprava dokumentů pro odbavení testovaných vzorků od zákazníka do Číny,
• zasílání ASN prostřednictvím portálů,
• správa objednávek v systému ERP,
• včasné vystavování prodejních FA a jejich evidence v ERP,
• sledování stavu dodání každé zásilky,
• komunikace se zákazníky ohledně reklamací dodávek, logistiky nebo kvality,
• sledování stavu úhrady vystavených FA,
• řízení spedice a skladů třetích stran,
• příprava vývozních dokumentů včetně Inv./PL/BL.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• odpovědnou a samostatnou práci v nově postavené výrobní hale
• příjemné, čisté a klimatizované prostředí s přátelskou atmosférou
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• odpovídající platové ohodnocení
• 13. plat
• 5 týdnů dovolené
• stravenky v hodnotě 150Kč
• nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro firmu zabývající se výrobou komponentů důležitých pro výrobu v oblasti automotive hledám kolegu na pozici Logistics Customer Support Specialist.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• I. stupeň vysokoškolského vzdělání
• plynulá angličtina - každodenní komunikace
• zkušenosti v oblasti logistiky v automotive
• zkušenosti se správou zákaznických portálů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4465506  Datum zveřejnění: 12.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.