Technik údržby

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberec
plný úvazek
Termín nástupu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě u nás čeká?

• především pracovat v týmu = jde o spolupráci
• zajišťovat a připravovat výrobu
• provádět údržbu strojů, nástrojů a svěřené techniky
• realizovat rychlá řešení havarijních situací
• podílet se na vytypování náhradních dílů pro stávající i nová zařízení
• provádět pravidelnou evidenci provedené práce v systému PALSTAT

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda
35000-40000 Kč/měsíc

Benefity
Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, 13. plat

Nástup možný ihned.
Lokalita: průmyslová zóna Sever Liberec

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme: ZÁMEČNÍK, NÁSTROJAŘ, SEŘIZOVAČ, MECHANIK, VÝMĚNÁŘ

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• odpovědný přístup k práci
• práce na 3 směny/12 hod. směny
• manuální zručnost
• umět si stanovit priority a dokázat myslet dopředu = předvídat
• být odolný vůči stresu
• dosažené vzdělání ÚSO / SŠ
• praxe min. 2 roky
• znalost hydrauliky a pneumatiky výhodou - pokud není, naučíme
• svářečské oprávnění - pokud není, obnovíme, či zajistíme
• oprávnění pro obsluhu VZV výhodou - pokud není, obnovíme, či zajistíme
• chuť učit se robotiku = je to hra s čísly, abyste ji mohli hrát, musíte mít dobrou orientaci v 3D prostoru = mít představivost
• řidičské oprávnění: skup. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4466132  Datum zveřejnění: 14.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.