Inženýr pro embedded systémy

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Největší část tvé náplní práce bude analýza. Čeho všeho vlastně?

• požadavků na systémy a jejich aplikace na systémové a SW/HW úrovni

• zákaznických specifikací a vývoj odpovídajících systémových požadavků

• zákazníka a obecných standardů týkajících se jejich implikací pro projekt

Mimo to budeš podpora pro ASPICE a řídit vývoj SW specifikací spolu s týmem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 5 týdnů dovolené
• 3x sick day
• příspěvek na stravování
• pružná pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Sháním parťáka, který komunikačními dovednostmi jen srší! Umíš se přizpůsobit prostředí různorodých lidí? Skvěle!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ (technický nebo přírodovědný obor)
• praxe na obdobné pozici
• ASPICE (vývoj SW)
• SCRUM výhodou
• Zkušenosti s nástroji jako Siemens Polarion nebo DOORS

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4472325  Datum zveřejnění: 24.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.