Application IT Specialist (Brno)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší běžnou činností by byla:
- správa "ticketů" v aplikaci JIRA, kde probíhá většina komunikace (analýza problému, návrh řešení, komunikace s dodavatelem, testování řešení ...)
- správa "release managementu" jako je - plánování vývoje, instalace, testování (UAT) a jiné.
- organizace a vedení schůzek s interními klienty a dodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na HPP
- možnost HomeOffice
- stravenky
- sick-days (4)
- příspěvek na penzijní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme někoho, kdo by nám pomohl spravovat naše aplikace. Někoho, kdo má alespoň základní orientaci v SQL developeru a dokáže se orientovat v systému JIRA.
Tuto pozici hledáme pro brňenskou pobočku, kde mluvíme česky, ale vzhledem k tomu, že pocházíme z Lichtenštejnska a jsme mezinárodní tým, tak je potřeba, aby se kandidát dorozuměl německy a měl alespoň základy angličtiny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- němčinu na komunikativní úrovni
- znalost aplikace Jira
- znalost databází SQL, Oracle

!! For this position is the Czech language needed.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců