Operátor CNC - až 50 tis./měsíčně (Brno)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
43 000 - 50 000 Kč/měsícMzda je po zkušební době - 3 měsíce.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kandidáty, kteří by byli ochotni pracovat v nepřetržitém provozu. Směny jsou 12-ti hodinové s tím, že se střídá krátký a dlouhý týden.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práce na HPP
• možnost obědů
• stravenky 120,-Kč
• 4 týdny dovolené
• firemní večírky
• možnost zvýhodněného tel. tarifu
• 2 sick days/rok

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Strojírenská firma v Brně hledá obsluhu CNC. Jedná se pouze o obsluhu, nemusíte být programátor ani seřizovač, ale měli by jste vědět co práce na CNC (různé druhy) obnáší a ideálně mít alespoň 1 rok praxi ve strojírenství.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxi alespoň 1 rok ve strojírenství
• ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (krátký / dlouhý týden)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců