Specialista/ka BOZP, PO za pěkné peníze!

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberec
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsícS vaším rozvojem roste i Váš plat!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• dodávat dílčí služby a poradenství pro klienty v regionu
• být součástí kompletního outsourcingu BOZP a PO pro významné klienty
• podíl na rozvoji odborného know how v oblasti BOZP a PO s týmem specialistů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí stabilní společnosti v ČR
• flexibilní pracovní doba
• home office
• spolupráce s největším odborným týmem BOZP a PO v ČR
• odborný a profesní růst
• stravenky
• notebook
• služební auto i pro soukromé účely

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Máte jasnou vizi stát se ještě lepším profesionálem v oblasti BOZP a PO?
Nebo již profesionálem jste, ale máte zájem o profesní růst?
Znalost cizího jazyka pro nás není podstatná!

Neváhejte a přijďte si k nám dozvědět více informací...

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• OZO BOZP dle zák. 309/2006 sb.
• OZO BOZP PO (TPO) dle zák. 133/1985 sb.
• ř.p. sk. B
• angličtina bude výhodou
• vlastní iniciativa a cílevědomost vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců