Pracovník analýz

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším hlavním úkolem bude analyzování produktů a procesů se zaměřením na zvyšování kvality, snižování rozptylu a odstraňování neshod.
V rámci této činnosti budete detailně analyzovat produkty a procesy pomocí specializovaných nástrojů a přístrojů. Součástí analýzy bude i vyhodnocování dat.
Budete také koordinovat interní a externí měření i ve spolupráce s dodavateli.
K analýzám využijete metodické nástroje jako Ishikawa diagram, 5 Why, six sigma a pokročilé statistické metody jako např. ověřování hypotéz, analýzy způsobilostí, ověřování variability a stability procesu, vyhodnocování trendů.
S týmem kolegů z ostatních oddělení budete spolupracovat při hledání příčin nalezených chyb ve výrobě a u zákazníků. Dále s kolegy budete spolupracovat při stanovení nápravných opatření a také budete ověřovat účinnost těchto opatření.
Pro vaši běžnou agendu budete používat systém SAP, Excel, Outlook, Power Point, Skype a programy Minitab a Q-Das

Zaměstnanecké výhody, benefity

Podporu a vstřícnost našeho sehraného týmu.
Na veškeré činnosti Vás zaučí zkušení kolegové.
Pružná pracovní doba.
Benefity a bonusy: karta Sodexo, cafeterie Sodexo, vánoční odměna, občerstvení na pracovišti a možnost dalšího vzdělávání ve Vašem oboru, příspěvek na dovolenou, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. plat, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta hledáme:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pokud nemáte žádnou praxi, požadujeme ukončené bakalářské nebo inženýrské magisterské studium technického směru a chuť se učit nové věci. Zkušenosti s analýzou dat, zkušenosti v oblasti elektrotechniky nebo pneumatiky jsou vhodným předpokladem, a v tom případě není nutné vysokoškolské vzdělání, ale stačí středoškolské.
Znalosti nástrojů kvality z výrobní automotive firmy Vám usnadní první kroky na této pozici, ale nejsou nutnou podmínkou.
Definování způsobu a plánovaného rozsahu prováděné analýzy chyb a její odsouhlasení s technickým oddělením a samostatné provedení chybové analýzy na bázi DMAIC-cyklu.
Instruktáž budete potřebovat k nutným opatřením v rámci analýz ve spolupráci s technickým oddělením (třídění, výběr zkušebních vzorků, přestavba zařízení a strojů, provádění měření).
Samostatné vypracování strategií analýz a výběr vhodných analytických metod.
Koordinace interních a externích měření a analýz, provádění měření v rámci analytických strategií a vývoj nových analytických metod a strategií za účelem efektivní analýzy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4494785  Datum zveřejnění: 4.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.