Elektrikář pro oddělení údržby

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Budete operativně odstraňovat závady vzniklé v průběhu výroby
• Provádět plánované opravy a preventivní prohlídky strojů a zařízení
• Provádět evidenci preventivních prohlídek a oprav strojů a zařízení
• Budete se podílet na přípravě a rozjezdu výrobních linek
• Pracovat ve 3 směnném režimu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Základní mzda od 31.000 Kč dle dosažené kvalifikace
• Měsíční bonus až 30%
• Prezenční prémii až 1.200 Kč
• 13. mzda
• Místo výkonu práce Stráž nad Nisou (průmyslová zóna Liberec Sever)
• Smlouva na dobu určitou 1 roku a po roce možné prodloužení na dobu neurčitou
• Zkušební doba 3 měsíce

• Bonus na dovolenou 5.000 Kč
• Bonus na Vánoce 9.000 Kč
• Stravenkový paušál ve výši 79,75 Kč (což odpovídá stravence v hodnotě 145,- Kč)
• Příspěvek na penzijní připojištění 650 Kč
• 5 týdnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme šikovného člověka na údržbu, který má technické znalosti a chuť pracovat ve stabilní výrobní společnosti. A nemusíš se bát, na řešení problémů ve výrobě nebudeš nikdy sám. Máme totiž SKVĚLÝ pracovní tým.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Dosažené vzdělání ÚSO / SŠ elektro, vyhláška č. 50, § 6 a výše
• Praxe min. 2 roky v oboru (absolvent v případě prokázání zájmu o obor a snahy učit se)
• Znalost hydrauliky a pneumatiky výhodou
• Znalost práce s Palstatem je výhodou
• Řidičské oprávnění: skup. B je nutností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců