Elektrikář

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberec, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Elektroúdržba výrobních linek a zodpovědnost za jejich technický stav
• Elektroúdržba nevýrobního zařízení závodu
• Běžná denní údržba elektrických zařízení, preventivní a proaktivní údržba
• Instalace kabeláže pro nová MaR řešení
• Občasné elektroinstalační práce
• Řešení aktuálních poruch ve výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na hlavní pracovní poměr
• Práci na směny (7:00 – 15:00, 14:00 – 22:00)
• 5 týdnů dovolené
• 3 dny sick days ročně
• Lístky do bazénu, sauny a posilovny
• Stravenky v hodnotě 100,- Kč, na které zaměstnanci nic nedoplácí
• Možnost firemního ubytování (mezi směnami)
• Možnost navštěvovat kurzy AJ
• 13. plat, věrnostní bonus

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme šikovného Elektrikáře - Údržbáře pro společnost, která se zabývá výrobou pohonných hmot v Evropě. Hlavní náplní Vaší pracovní činnosti bude údržba stávajícího majetku a technologií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU, SŠ vzdělání v oboru elektrotechniky
• odborná způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.
• vhodné i pro absolventy bez praxe, praxi i kvalifikaci možno získat u nás
• ŘP skupiny B
• spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
• ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců