Nákupčí s AJ

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň
plný úvazek
Termín nástupu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- nákup strojírenských dílů a kooperací
- jednání s dodavateli
- uzavírání kupních smluv a vyjednávání obchodních podmínek
- kontrola dodržování termínů a cenových podmínek
- administrace nákupních položek v informačním systému
- sledování termínů a kvality plnění objednávek
- spolupráce s oddělením kvality v oblasti hodnocení dodavatelů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pružnou pracovní dobu s pevnou částí od 8.00h do 14.00h
- možnost Home office
- 25 dní dovolené, 3 dny "sick day"
- dotované stravování v jídelně v prostorách společnosti
- Sodexo poukázky
- odborná školení, bezplatná jazyková výuka
- další zaměstnanecké benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, strojírenskou společnost se sídlem v Plzni

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SŠ vzdělání technického nebo strojírenského zaměření
- AJ na komunikativní úrovni podmínkou
- praxi v oddělení nákupu výrobní společnosti
- řidičský průkaz sk. B
- velmi dobrou znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Outlook)
- velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- samostatnost, pečlivost, svědomitost
- schopnost rozhodovat se, organizovat si práci a stanovovat priority

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4495922  Datum zveřejnění: 6.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.