Hledáme operátory výroby

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Klášterec nad Ohří, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21 400 - 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Občas se najde někdo, kdo nemá výuční list, ani maturitu, ale má šikovné ručičky. Pokud se v popisu poznáváš, nebo si myslíš, že jsi šikovný/á, budeme rádi, pokud se nám ozveš. Neklademe velké požadavky na vzdělání, ale na čem nám opravdu záleží je to, abys byl/a v práci spokojený/á.
Oceníme šikovné ruce a spolehlivost. Ukážeme Ti, na jakých strojích se u nás pracuje a potom si řekneme, která pozice Ti bude vyhovovat.
Nehledáme obyčejné operátory do výroby. Hledáme šikovné lidi, kteří mají jedinečnou šanci ukázat sami sobě a okolnímu světu, že na to mají. Pokud umíš číst základní výkresovou dokumentaci, máme pro tebe speciální nabídku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Celkem slušnou výplatu a bonusy
náborový příspěvek 10 000 Kč
25 dnů dovolené
Stravenky 130,-/den
Svozová doprava
Možnost týdenních záloh

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Každý něco požaduje, ale na této pozici jen nabízíme. Nabízíme práci ve stabilní společnosti, která si stále více uvědomuje, že výroba není o strojích, ale o lidech. Proto se snažíme vytvářet takové pracovní podmínky, aby každý, kdo má zájem pracovat, zde byl spokojený. Tak přestaň váhat a vyzkoušej to u nás.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4497833  Datum zveřejnění: 10.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 21 400 Kč/měsíc