Technik chemické laboratoře

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Každodenní práce a kontrola aktivit v chemické části laboratoře, včetně související dokumentace
• Správa ČOV, DEMI stanice a stanice na změkčování vody (spolupráce s oddělením údržby a inženýringu)
• Provádění korozních testů
• Zodpovědnost za sběrné místo nebezpečného odpadu
• Dohled nad chemickými procesy ve výrobě (chemický odmašťovač, aplikace fluxu)
• Nákup materiálu pro laboratoř, ČOV a DEMI stanici
• Příprava instrukcí týkajících se bezpečnosti a životního prostředí
• Směny ranní a odpolední 6:00-14:00 a 14:00 -22:00 hod

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou práci v příjemném prostředí
• Zázemí silné mezinárodní společnosti
• Možnost kariérního postupu
• 5 týdnů dovolené
• Stravenky a vlastní kantýnu
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Dobrá dopravní dostupnost busem (40 min) i autem (10 min) z Prahy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Studovali jste chemicko-technologický obor? Chtěli byste se profesně posunout nebo nastartovat kariéru v oboru, který vás baví a zajímá? Pro stabilní, perspektivní zahraniční společnost z oblasti automotive hledáme Technika pro chemickou laboratoř.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• z důvodu zátěže (břemena) na tuto pozici požadujeme muže - zákonný požadavek
• SŠ/VŠ chemického zaměření
• Praxi na obdobné pozici min 3 roky
• Základní znalost anglického jazyka
• MS Office - uživatelsky
• ŘP sk.B (aktivní)
• Systematický přístup k práci, komunikativnost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4499194  Datum zveřejnění: 11.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.