Logistics Process Manager - Cheb

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
asap
Mzdové podmínky (brutto)
80 000 - 100 000 Kč/měsíchybrid model

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti se zaváděním digitalizace procesů? Máte blízko k logistice?
Pro logistickou eCommerce společnost se sídlem v Chebu hledáme komunikativního, otevřeného kolegu, ideálně se zkušeností se systém warehouse, který má blízko nejen k IT, ale i k lidem.

Budete součástí managementu a Vaše práce bude zahrnovat především:

• zajišťování funkčnosti, výkonu, bezpečnosti a dostupnosti interního softwaru pro správu skladu
• úzká spolupráce s týmem skladu a vytváření požadavků a přizpůsobování softwaru ve spolupráci s výrobcem
• odpovědnost za zavádění a správu chyb s interními zákazníky a externími poskytovateli služeb
• nastavení systémových rozhraní
• vedení školení nově nastupujících a stávajících zaměstnanců se systémem
• analýzy, vyhodnocování skladových dat, procesů a identifikování potenciálů pro zlepšení stávajících skladových, distribučních center
• zajišťovat zlepšování procesů, služeb a struktury nákladů
Upřednostňujeme cílený, strukturovaný a proaktivní způsob práce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• vysoce perspektivní a stabilní pracovní příležitost
• strukturované zaškolení a podpora
• svoboda rozvíjet vlastní myšlenky, objevovat nové přístupy a uplatňovat odvážné přístupy
• zajímavé mzdové podmínky odpovídající zkušenostem
• 5 týdnů dovolené
• firemní benefity
• možnost 2-3 dny v týdnu home office

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• specializaci na logistiku nebo obchodní administrativu
• 2 roky provozních zkušenosti v logistických oblastech, e-commerce, fulfillment
• zkušenost s procesním, projektovým a change managementem
• prezentační a komunikační schopnosti
• dobré znalosti IT systémů, digitalizace, SQL queries
• aktivní znalost Aj nebo NJ slovem a písmem
• vysoký stupeň iniciativy a proaktivity
• týmový hráč, odhodlání získávat nové zkušenosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců