Vedoucí skladu - znalost ISO 9001 a BRC haccp

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zajistit efektivní příjem, skladování a expedici produktů společnosti
• Odpovědnost za veškeré skladové činnosti
• Dohled nad kontrolou zásob a zpracováním objednávek
• Dohled na kvalitu, rozpočet a produktivitu
• Vytvářet pravidelné reporty a statistiky na denní, týdenní a měsíční bázi
• Dodržovat standardy BOZP, hygieny a bezpečnosti v pracovním prostředí
• Dohlížet na plánovanou údržbu vozidel, strojů a zařízení
• Motivovat, organizovat a povzbuzovat týmovou práci, účastnit se náboru a školení zaměstnanců, sledovat výkon a postupy zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Velmi zajímavé finanční ohodnocení
• Práci na ranní směnu
• Příspěvek za práci ve svátek 200%
• Roční bonus
• 13 mzda
• Příspěvek na dopravu - 3 Kč km (placená cesta tam i zpět nad 10km)
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Sezónní benefity – vitaminové balíčky, ovocné balíčky, vánoční dárky apod.
• Bonus za loajalitu - 8000Kč za každý odpracovaný rok u společnostic
• Stravenky v hodnotě 150 Kč (55% hradí zaměstnavatel)
• Flexipass 750 Kč
• 5 týdnů dovolené
• Firemní akce
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Právě hledáme vedoucího skladu. Měl by to být člověk, který se vyzná ve skladových činnostech, dokáže řídit tým a domluví se dobře anglicky. Pokud Vás nabídka na tuto pozici zaujala, pošlete nám svůj životopis a my se Vám ozveme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání ideálně v oboru logistika a skladování
• Minimálně 3 roky zkušeností ve stejné pozici podmínkou
• Znalost ISO 9001 a BRC HACCP
• Zkušenost s vedením týmu
• Dobrá znalost anglického jazyka
• Znalost SAP velkou výhodou
• Smysl pro detail a preciznost
• Schopnost řešit problémy a umět motivovat ostatní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4500883  Datum zveřejnění: 13.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.