Účetní specialista/ka

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Vlašim, Okres Benešov
plný úvazek
Termín nástupu
Nástup dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsícMzda s ohledem na zkušenosti

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás na pozici Účetní specialisty/ky čeká?
• zpracovávat podvojné účetnictví společnosti
• vystavovat finanční výkazy
• reporting
• controlling nákladů
• spolupracovat na uzávěrkách a plánech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout:
• korektní jednání
• jistotu a perspektivu v příjemné mezinárodní společnosti
• stálý a pravidelný příjem
• odměny za pracovní výročí
• program zaškolení a podporu týmu
• podpora profesního i osobního rozvoje
• 25 dní dovolené
• stravenky
• zaměstnanecké slevy
• možnost se účastnit mezinárodních projektů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Účetnictví máte v malíku a controlling vám není cizí? Chtěli byste se profesně posunout? Máme pro vás zajímavou příležitost!
Jakou? Do obchodně-výrobní společnosti s příjemnou interní atmosférou, která se zaměřuje na kvalitu, právě hledáme sympatickou a schopnou účetní/ho s přesahem do controllingu. Proč zajímavou? Jedná se o pozici v prosperující společnosti s mezinárodním přesahem, která vám nabídne moderní zázemí, řadu zaměstnaneckých benefitů a podporu v profesním i osobním rozvoji.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si představujeme vás?
• SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
• min. 2 roky praxe v oboru
• znalost angličtiny nebo němčiny
• přesnost, pečlivost, důslednost
• dobrá znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců