Technik kvality

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Klášterec nad Ohří, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dodržování zásad Politiky integrovaného systému (kvalita, EMS, BOZP, energie). Naplňování Cílů integrovaného systému (kvalita, EMS, BOZP, energie). Kontrola výrobků ve výrobě, provádění testů a vstupních kontrol. Vyhodnocování výsledků a chybovosti. Provádění procesních a výrobkových auditů. Tvorba dokumentace a s tím spojené sestavování reportů pro oddělení kvality.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• motivující mzda
• stravenky v hodnotě 130 Kč/ den
• 25 dnů dovolené
• příspěvek na dojíždění dle vzdálenosti nebo svozovou dopravu z Chomutova
• po roce příspěvek na penzijní pojištění
• různé příspěvky
• náborový příspěvek 15 000 Kč
• bonus za doporučení kandidáta 10 000 Kč

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU/SŠ vzdělání
• zkušenost na obdobné pozici alespoň 1 rok
• znalost základních technik kvality, MSA, statistických metod, 8D Report, PPAP, atd.
• anglický jazyk výhodou
• znalost práce na PC, MS Office (Excel, Word)
• týmová spolupráce
• práce v 3 směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4503735  Datum zveřejnění: 18.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.