Marketingový specialista/ka s chutí do re-brandingu

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
Nástup dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás na pozici Marketingového specialisty/ky čeká:
• Účast na zajímavém projektu rebrandingu
•  Vymýšlení a následná realizace PR témat a textů
•  Projektové řízení vydávání interního časopisu
•  Koordinace aktivit v rámci vnitrofiremních eventů
•  Komunikace s významnými obchodními partnery společnosti
• Tvorba textů a jednoduché grafiky pro online
•  Sbírání podnětů a tvorba příslušného obsahu
•  Komunikace s holdingovou centrálou v Kolíně nad Rýnem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám nabízíme?
•  Bonusy/prémie
•  Mobilní telefon, Notebook
•  Příspěvek na penzijní/životní připojištění
•  Flexibilní začátek/konec pracovní doby
•  Stravenky/příspěvek na stravování
•  Dovolená 5 týdnů
•  Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
•  Zdravotní volno/sickdays
• Pracoviště v atraktivních kancelářích na Praze 4 - Chodov
• Možnost občasné práce z domova

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

V marketingu jste jako ryba ve vodě a máte chuť zapojit se do projektu re-brandingu společnosti?
Do velké společnosti, ale menšího marketingového týmu právě hledáme Marketingového specialstu/ku, který si poradí s tvorbou a realizací PR témat, textů a vymyslí obsah po textové i grafické stránce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme od vás?
• Špičková znalost českého jazyka
•  Schopnost koncepčně a strategicky myslet
•  Komunikativní a empatický přístup
• Základní práce s grafickými programy jako je Adobe Photoshop (či podobné)
•  Cit pro grafické výstupy
•  Znalost fungování nových médií
•  Angličtinu slovem i písmem pro komunikaci s centrálou holdingu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců