Práce v Kanadě - technik pro výrobu elektro kabelů

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Nástup dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
73 900 Kč/měsícMzda v CAD (Kanadské dolary)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost z výroby kabelů a kabelových svazků (elektro)? Mluvíte anglicky?
Pro kanadskou společnost hledáme technicky schopné zaměstance pro ZAKÁZKOVOU VÝROBU KABELOVÝCH SVAZKŮ. Společnost sídlí v provincii Ontario, KANADA.
Co vás čeká?

• Výroba elektrických kabelů na zakázku
• Nastavování, provoz a kontrola zařízení, procesu a materiálů výrobního strojního střediska
• Dodržování výrobní dokumentace a výkresů, abyste mohli vyrábět kvalitní produkty
• Opravy a přepracování položek, které nesplňují specifikaci
• Může být vyžadována obsluha vysokozdvižného vozíku / mostového jeřábu
• Dodržování a aktualizace výrobních pokynů
• Zadávání dat pro evidenci zásob, dokončení výroby atd. v systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

•  Měsíční mzdu až 50.000 CAD/ročně, cca 73 900 Kč/měsíčně
•  Cestovní pojištění
•  Zdravotní péči, zdravotní, zubní, životní pojištění
•  Zaměstnanecký a firemní program benefitů
•  Pomoc při přemístění a příspěvek ve výši 10 000 CAD
•  Otevřené pracovní povolení pro manžela/manželku
•  Doprava: k dispozici je veřejná doprava
• Směny v týdenní rotaci; od 6:00 do 14:30, od 14:30 do 23:00
• Placená dovolená, dny volna

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti min. 2 roky s výrobou kabelových svazků
• Zkušenost s nastavováním výrobního zařízení - jedná se o zakázkovou výrobu, různé druhy plastů, různé délky
• Komunikativní znalost AJ
• SŠ vzdělání a matematické dovednosti
• Ochotu pracovat na 2 směnný provoz
• Znalost MS office
• Schopnost porozumět výrobním výkresům a postupům
• Základní znalost elektrických obvodů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců