Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Lakýrník

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno-město, Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• příprava dílů na lakování
• nástřik barev dílů dle technologických postupů
• kontrola nalakovaných dílů
• provozní údržba a čištění svěřeného zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

•  25 dní dovolené
•  mzda odpovídající vykonávané práci a Vašim zkušenostem
• dotované stravování a v případě uzavřené jídelny stravenky
• měsíční prémie
• podíly na zisku
• příspěvek na životní nebo penzijní připojištění 2000 Kč/měsíčně
• příspěvek na občerstvení 150Kč/měsíc
• cafeteria systém Benefit Plus
• výhodné tarify Vodafone, zvýhodněné produkty Komerční banky
• možnost zřízení karty Multisport
• společenské akce a teambuildingy
• podporu v odborném rozvoji
• možnost zařídit ubytování v Brně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nabízíme pracovní příležitost v úspěšné firmě s dlouhodobou tradicí. Jsme mezinárodní firma působící na celosvětových trzích, která se zaměřuje na vývoj a výrobu vysoce výkonných hydrostatických pohonů.
Pokud chcete pracovat v příjemném prostředí a mít vedle sebe přátelský kolektiv, ozvěte se nám!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vyučení v oboru lakýrník, natěrač nebo příbuzných oborech
•  ochota učit se nové postupy
•  zkušenost s natěračskými či lakýrnickými pracemi
•  spolehlivost a samostatnost
• manuální zručnost
•  ochotu pracovat v třísměnném provozu - pracovní doba 37,5 hodiny týdně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4526024  Datum zveřejnění: 23.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.