Finanční controller junior - vhodné i pro absolventa

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
okres Tachov, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Podílení se na sestavování rozpočtu
• Měsíční kontrola nákladů
• Sestavování a kontrola nákladových kalkulací
• Kontrola nákladových středisek
• Vytváření analýz pro vedení společnosti
• Podílení se na závěrkách (měsíční, roční) a auditu
• Kontrola Intercompany fakturací vůči mateřské společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavé finanční ohodnocení
• Týden dovolené navíc - celkem 25 dní
• Zdarma závodní stravování
• Příspěvek na dopravu ve výši 3,-Kč/km
• Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2% hrubé mzdy nebo
• Příspěvek na životní připojištění ve výši 850,-Kč/měsíc
• Věrnostní bonusy
• Zvýhodněné tarify mobilního operátora
• Dobré a kolegiální pracovní klima
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chcete proniknout do oblasti controllingu? Domluvíte se AJ nebo NJ? Pak možná hledáme právě Vás. Pošlete nám svůj životopis a uplatněte své znalosti na pozici finančního controllera.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ ekonomického směru
• Pokročilé účetní znalosti, praxe na obdobné pozici v řízení finančních nákladů a controllingu v průmyslové výrobě
• Pokročilá znalost MS Office, obzvlášť Excel
• Aj nebo Nj – pokročilý
• Analytické schopnosti, smysl pro detail
• Znalost SAPu výhodou, není ale podmínkou
• Organizační schopnosti, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4526694  Datum zveřejnění: 24.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.