Hledáme supermana! Tlumočník

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Hluk, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pomocníka pro našeho koordinátora ve firmě, která působí v Hluku jako tradiční dodavatel klimatizací do aut - zabývá se výrobou komponent pro klimatizační a chladící systémy. Práce je vhodná pro muže i ženu.
Náplní vaší práce bude:
• práce ve výrobě
• zastřešení náborového procesu - školení nových pracovníku, zaučení na pozici, tlumočení, administrativa
• zajištění lékařských prohlídek
• operativní řešení problémů
• komunikace s ubytovnou

Zaměstnanecké výhody, benefity

• stabilní práce na HPP
• flexibilní pracovní doba
• práce v čistém prostředí a moderní hale
• ubytování ZDARMA
• příplatek za noční směny
• příplatek za odpolední směny
• příplatek za víkendy
• příplatek za nepřetržitý provoz
• zajímavý bonusový systém, motivační prémie
• samostatná práce, možnost seberealizace
• 20 dní dovolené
• firemní mobil
• celkové ohodnocení dle zkušeností

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme supermana! Potřebujeme šikovného člověka, který bude zvládat operátorskou pozici, tlumočit a hlavně bude pravá ruka našeho koordinátora v celém procesu agenturního zaměstnávání. Práce je týmová, ale samozřejmostí je i prostor pro vlastní názor, iniciativa se cení.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2) a Bulharský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• bulharský a anglický jazyk na komunikativní úrovni - nezáleží na na gramatice, prioritou je se domluvit - znalost bulharštiny, angličtiny a češtiny podmínkou
• časová flexibilita - jedná se o výrobní prostředí, takže je potřeba počítat  i s možným třísměnným provozem, směny jsou po společné domluvě vždy v režii koordinátora
• praxe na podobné pozici není nutná
• řidičský průkaz sk. B
• znalost práce s PC
• pečlivost, komunikativnost, odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4528917  Datum zveřejnění: 28.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.