Operátor do farmaceutické společnosti – až 42 000,- Kč/měsíc

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Dolní Měcholupy, Praha - východ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 42 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

12h směny (krátký/dlouhý týden)

obsluha balící linky
dohled na hladkým průběhem výroby
kontrola kvality výrobků
pravidelné zápisy do výrobní dokumentace
úklid pracoviště

Zaměstnanecké výhody, benefity

mzda až 42 000 Kč(základní mzda + příplatek v nepřetržitém provozu; po zkušební době měsíční bonus 2 400 Kč)
dovolená 25 dní + 5 dní sickdays
stravenka v hodnotě 85 Kč
čisté a plně klimatizovaném prostředí
zajímavá práce v dynamicky se rozvíjející perspektivní společnosti
výběr z benefitů v hodnotě 11 000 Kč ročně (po zkušební době)
uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností
odměna za doporučení nového zaměstnance 10-30tis Kč
příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč měsíčně po dobu půl roku (pro mimopražské)
multisport karta

Pro více informací nám zašlete životopisa my se s Vámi telefonicky spojíme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Mezinárodní společnost, která je výrobcem vysoce kvalitních léčiv, hledá do svých řad nové zaměstnance - operátory balících linek. Nevadí Vám nepřetržitý provoz? Oceníte práci v čistém prostředí, stabilitu a spousty benefitů?

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SOU/SŠ vzdělání
český jazyk podmínkou
zkušenosti z výroby velkou výhodou
fyzická zdatnost
pečlivost a zodpovědnost
dodržování zvýšených požadavků na čistotu; převlékání a používání ochranných pomůcek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4529523  Datum zveřejnění: 1.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc