IT Administrátor - Senior

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsah práce spočívá převážně v těchto oblastech:
- Komunikace s dodavateli virtuálních data center
- Správa serverové infrastruktury včetně řešení technických problému s tím spojených
- Správa přidělených systémů IT a zajištění jejich funkčnosti
- Naplňování a dodržování "Security pravidel" bezpečnostních standardů
- Podpora 2-3 úrovně pro uživatele v LI/CH
- Účast na IT projektech pro zlepšování systému jako celku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na hlavní pracovní poměr, která zahrnuje spoustu zaměstnaneckých benefitů, které Vám rádi sdělíme při společné rozhovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici IT Administrátor s aktivní znalostí angličtiny (min. komunikativní úroveň B2) pro naši pobočku v Brně a nebo v Bratislavě. Nabízíme možnost práce z domu, ale rádi bychom někoho, komu nevadí návštěva kanceláře. Je to zajímavá pozice, která zahrnuje i cestování do našich lokalit v Německu, Rakousku, Švýcarsku nebo Lichtenštejnsku.
Nástup možný ihned.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- Angličtina na komunikativní úrovni - B2
- Zkušenosti jako IT administrátor/podpora
- Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců