Projektový manažer | interiéry | dřevovýroba / kovovýroba

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?
• koordinační práce na projektu podle specifikace a požadavků klienta
• poskytování konzultačních služeb pro zákazníky k jejich nápadům
• zajištění kompletního průběhu projektu a komunikace s klienty (i mezinárodními).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za to vám nabízíme:

• A co Vám můžeme nabídnout na oplátku?
• 20 dní dovolené + 5 sickdays
• stravenky
• možnost homeoffice
• občasné zahraniční cesty
• práci v přátelském kolektivu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme do Ostravy projektového manažera, který má vkus na dřevo a umí dát kovovým výrobkům to nejlepší! Pokud vás baví nábytek, ale nejen tak obyčejný, ale ten ze dřeva, který vypadá, jako by se zrodil z lesa a navíc ho umíte doplnit skvělými kovovými detaily, tak hledáme přesně vás. Spojte se s námi a pomozte nám vytvořit nábytek, který dá prázdným prostorům duši!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Bez čeho se neobejdeme:

• zkušenosti s dřevovýrobou nebo přímo interiéry
• prozákaznický přístup
• kreativita a obchodní duch
• schopnost argumentace
• komunikativní AJ
• ŘP sk. B
• ochota cestovat občas do zahraničí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců