Technolog

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Turnov
plný úvazek
Termín nástupu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zavádění technologie do sériové výroby, analýza proveditelnosti technické změny sériového procesu nebo výrobku
• Vývoj a optimalizace složení/parametrů PUR pěny k dosažení optimálních výsledků
• Provádění testů k dosažení specifikace a očekávání zákazníků
• Spolupráce při vývoji nových produktů/procesů, návrh investic do výrobních procesů
• Udržování bezpečného pracovního prostředí, řádnou manipulaci s chemickými látkami a jejich skladování a vedení přesných záznamů o používání chemických látek a likvidaci odpadů
• Spolupráce na vývoji procesu s projektovým týmem a provádění činností k zavedení a uvolnění procesu do výroby
• Revize a aktualizace diagramů procesu, příprava a aktualizace dokumentace
• Analýza a schvalování projektů výrobních prostředků
• Zpracování a aktualizace FMEA v rámci činnosti FMEA týmu
• Vydávání návrhů na odchylku výrobku/procesu, podílí se na jejich řešení a provádí aktualizace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nadstandartní mzda - dle zkušeností a praxe

• Měsíční prémie
• Motivační programy
• Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů
• 5 týdnů dovolené
Místo výkonu práce: Turnov, Chrastava, Liberec
Nástup ihned.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro nově instalovanou technologii obsazujeme pozici: TECHNOLOG PROCESU VYPĚŇOVÁNÍ PUR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ nebo SŠ technického/chemického zaměření
• Praxe na obdobné pozici v "automotive" 2-3 roky
• AJ – aktivní znalost
• Flexibilita a ochota vysokého nasazení
• ŘP skupiny B aktivní řidič
• Znalost práce na PC (MS Office, MS Project), SAP

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4532927  Datum zveřejnění: 6.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.