Programátor (m/ž)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Stříbro
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
65 000 - 75 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Hlavní úkol je poskytnout podporu výrobě v oblasti podpůrných systémů sloužících k nastavení výrobku z hlediska IT systémů
• Hlavním zaměřením je zapracovat požadavky výrobku a designu, stejně tak požadavky z výrobního procesu do daných systémů
• Jako procesní a systémový specialista hrajete klíčovou roli v podpoře, plánování, mapování a implementaci při návrzích nových výrobních procesů s podporou IT systémů
• Zavádění systémů nebo nových procesů spojené s úpravami a testováním do operativního uživatelského procesu
• Zodpovědnost za uživatelskou podporu při zavádění/náběhu, úpravu dle požadavků a rozšiřování příslušných procesů a IT aplikací/systémových prostředí
• Budete se podílet na vývoji a implementaci IT aplikací a systémových prostředí v dané oblasti svého zaměření
• Schopnost samostatně vést malé projekty týkající se podpory výrobních IT systémů a spolupracovat na středních a velkých projektech a jejich zavádění
• Zodpovědnost za monitorování a zlepšování aktuálních aplikací, včetně analýzy problémů a jejich eliminace v rámci systémů
• Návrh a implementace opatření ke snížení nákladů, zlepšení ergonomie a zvýšení spolehlivosti procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavé finanční ohodnocení
• Skvělý tým spolupracovníků
• Možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy
• 25 dní dovolené
• Závodní stravování
• Příspěvek na dojíždění
• Odměny, příplatky
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání (ideálně Strojní fakulta – průmyslové inženýrství, IT-VOŠ)
• Zkušenosti v průmyslovém odvětví nebo v automobilovém průmyslu ( preferujeme automotive )
• Znalosti systémových IT aplikací a podpůrných systémů, znalost CAN komunikace
• Znalosti databází (MSSQL, Oracle), systémové a procesní myšlení
• Zkušenost se změnovým řízením, znalost štíhlé výroby
• Německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni, min. B1 - komunikativně, komunikace s ost. závody; AJ preferujeme, NJ velká výhoda
• PC znalosti - SAP, MES výhodou
• Dobré organizační a komunikační dovednosti
• Flexibilní, proaktivní, technické myšlení
• Zodpovědnost, schopnost předcházet problémům nebo je efektivně a rychle řešit

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4534009  Datum zveřejnění: 7.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 65 000 Kč/měsíc