Procesní technolog

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším hlavním úkolem bude optimalizace výrobních procesůa plánování kapacitv oblasti montáže plastových komponentů.
Důraz klademe na zajištění kvality vyráběného produktu.
Automotive se neobejde bez požadované dokumentace, a proto budete mít zodpovědnost za její přípravu a aktualizaci dle našeho standardu.
V případě reklamace zákazníka bude vaším úkolem provést analýzu daného problému a definovat nápravná opatření. K tomu je potřeba komunikovat s dodavateli jednotlivých technologií dodávaných komponentů jako jsou kamery, senzory, přípravky apod.
Součástí vaší práce bude zlepšování výrobních procesů s orientací na úsporu výrobního času, nákladů a zlepšení kvality.
V rámci technické přípravy změn produktů a procesů budete zodpovídat za jejich zavedení do sériové výroby.
V souvislosti se zaváděním nových projektů se budete podílet na plánování nových strojů a procesů, kde budete úzce spolupracovat s týmem procesního vývoje.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta hledáme:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Aj  nebo NJ pro denní osobní, telefonickou a emailovou komunikaci s německými kolegy.
Praxe ve výrobní automotive firmě vám usnadní první kroky na této pozici, ale nejsou nutnou podmínkou.
Schopnost analyzovat a nacházet řešení problémů.
Znalost výrobní technologie.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4535305  Datum zveřejnění: 9.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.