Práce pro toho, kdo rád mluví - zákaznický servis

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Klášterec nad Ohří

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Kontroluje a zadává objednávky zákazníků v systému SAP
• Připravuje potřebnou dokumentaci související s expedicemi
• Aktualizuje a udržuje příslušné informace v databázi
• Zná a ověřuje logistické specifikace přidělených zákazníků
• Provádí společně s Obchodním oddělením evidenci a údržbu knihy objednávek

zákazníků (zákaznické údaje, místa určení, ceny, množství atd.)

• Kontakt se zákazníky za účelem kontroly objednávek
• Koordinace se skladem a plánování pro zajištění včasných dodávek
• Provádění a sledování oznámení o nákladu dopravcům
• Sledování spokojenosti zákazníků
• Sledování ukazatelů kvality služeb a rychlosti dodávek zákazníkům, uplatňování

vhodných opatření, která umožňují korigovat odchylky od stanovených cílů

• Analyzujte možné odchylky mezi kótovanými objemy a přijatými objednávkami
• Sledování logistického toku od jeho plánování až po potvrzení jeho doručení

zákazníkovi, řešení případných incidentů, které mohou nastat

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci v dobrém kolektivu
• férové jednání
• osobnostní rozvoj
• rodinný přístup

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jsi dobrý/á v angličtině? Umíš pracovat s nadhledem, i když je té práce víc? Máme pro tebe nabídku v logistické pozici, kde si prohloubíš svou angličtinu. Jestli máš již zkušenosti s podobnou pozicí neboj se nám ozvat. Hledáme dynamického člověka, který rád řeší s úsměvem denní komunikaci se zákazníkem a svými kolegy. Jsi-li dobrý vyjednavač/ka a snadno se umíš rozhodovat, tak tebe potřebujeme! Těšíme se až se nám ozveš, jsme tu jedna velká rodina a budeme rádi, když přijdeš mezi nás.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně 3 až 5 let zkušeností

na obdobných pozicích v
průmyslových odvětvích, nejlépe
v automobilovém sektoru

• Pokročilý uživatel Microsoft

Office

• Schopnost být rozhodný a

snadno se rozhodovat

• Zaměření na detail, analýzu a

kritické situace

• Schopnost jasně komunikovat a

vyjednávat

• Schopnost pracovat pod tlakem
• Výhodou znalost LEAN výroby

(VSM, 5S, SMED, ...)

• Velmi vysoká úroveň angličtiny

(denní používání)

• Týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4535830  Datum zveřejnění: 10.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.