Šikovný montážník/ce do výroby.

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Chomutov, Okres Chomutov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Montáž a kompletace vysokozdvižných vozíků

• Montáž sestav a podsestav probíhá dle výkresové dokumentace a seznamu součástek a definovaného pracovního postupu. Při ruční montáži budete kompletovat mechanické, elektrické/ elektronické a hydraulické díly za použití elektrických a pneumatických šroubováků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce v novém moderním závodě
• 3 směnný provoz (37,5h/týden) - pro rok 2023 pouze ranní směny
• 25 dní dovolené
• Zaměstnanecké benefity
• Mzda dohodou dle pracovních zkušeností
Po 6 měsících pracovního poměru pod agenturou převod do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

HR business partner společnosti Jungheinrich, hledá do nově začínajícího provozu
šikovné zaměstnance se zkušenostmi s montováním a kompletací, strojů, nástrojů, zařízení,
motorů atd.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
•  SOU, nebo praxe na obdobné pozice
• Technické myšlení a čtení výkresové dokumentace
• Zkušenosti z ruční montáže podobného charakteru výhodou
• Spolehlivost, učenlivost
• Ochota práce na směny (pro rok 2023 pouze ranní směny)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4535833  Datum zveřejnění: 10.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.