Hlavní účetní specialista (ž/m) - 60.000 - 74.000 Kč/měs.

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 74 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Aktivní asistence s převzetím kompletního vedení účetnictví z centrálního share centra do lokálního týmu
• Rozšíření stávajícího týmu a aktivní koordinace a stabilizace procesů
• Koordinace měsíční účetní závěrky včetně přípravy měsíčního reportingu
• Příprava interních reportů pro konsolidaci (US GAAP)
• Koordinace reportingu pro management
• Kalkulace a účtování úroků a opravných položek k zásobám
• Kurzové přeceňování, odpisy pohledávek a účtování rezerv
• Aktivní podpora externího auditu
• Rekonciliace rozvahových účtů, vedení hlavní knihy
• Koordinace odchozích plateb, controlling cash-flow
• Účtování časového rozlišení, cestovních výdajů a buy-back efektu
• Účtování komplikovaných účetních případů, spolupráce s ostatními odděleními

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Finanční ohodnocení 60.000 – 74.000 Kč/měs.
• Práci na ranní směnu
• Příspěvek za práci ve svátek 200% (ze zákona pouze 100%)
• Roční bonus - až 10% z roční mzdy
• 13. mzda
• Příspěvek na dopravu - 3 Kč km (placená cesta tam i zpět nad 10km)
• Příspěvek na penzijní připojištění 2,5% ze základní mzdy
• Sezónní benefity – vitaminové balíčky, ovocné balíčky, vánoční dárky apod.
• Bonus za loajalitu - 8000Kč za každý odpracovaný rok u společnosti
• Docházkový bonus - 1500Kč měsíc
• Stravenky v hodnotě 150 Kč (55% hradí zaměstnavatel)
• Flexipass 750 Kč
• 5 týdnů dovolené
• Firemní akce
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně středoškolské vzdělání v ekonomickém směru
• Znalost systému SAP – R3 nutností, S4H výhodou
• Výbornou znalost MS office – zejména Excel
• Minimálně 3 letá praxe v oboru jako senior účetní/hlavní účetní, zkušenost z mezinárodní výrobní společnosti výhodou
• Angličtina slovem i písmem podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců