Obchodní zástupce - Stavebnictví

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš obor je kontaktní, děláme obchod osobní cestou a rádi bychom našli někoho, komu by nedělalo problém řešit celý proces samostatně. Zakázky nám většinou chodí do sytému, tudíž se nejedná o čistou akvizici, ale spíše o dokončení procesu získání nového klienta. Jde nám o navazování dlouhodobých kontaktů jak se zákazníky, tak i stavebními společnostmi.
Pokud Vás nabídka zaujala a máte zájem o konkrétnější informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na HPP
- fixní plat 40.000 Kč
- prémie bez limitu
- auto, mobil a notebook

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme Obchodního zástupce, který má zkušenosti se stavebnictvím, ví co obchod a daná práce obnáší a je ochotný cestovat po Česku a Slovensku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti z obchodu
- technické myšlení
- samostatnost
- ochotu cestovat po České a Slovenské republice

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců