PLC programátor/-ka

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Hranice u Aše, Cheb - Hranice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- spolupráce na zahraničních projektech pro závod v ČR, tak i na mezinárodních projektech v rámci skupiny
- tvorba programů pro řízení nových strojů
- vytváření a optimalizace uživatelských rozhraní strojů
- spoluúčast při oživení a odladění stroje
- podílení se na tvorbě projektové dokumentace a návodů
- koordinace činnosti s konstruktéry, elektrotechniky a montéry

Zaměstnanecké výhody, benefity

- flexibilní pracovní dobu
- příspěvek na dojíždění
- příspěvek na stravování
- další vzdělávání
- možnost občasného home office
- 13. plat
- firemní akce
- smlouva na dobu neurčitou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Hranicích u Aše

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru, obor automatizace výhodou
- znalost systémů Siemens a Bosch-Rexroth, B&R výhodou
- znalost E-Plan a práce v něm výhodou
- orientace v elektrotechnických schématech
- AJ minimálně na úrovni pasivní komunikace (návody, programy)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4538966  Datum zveřejnění: 15.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.