IT specialista

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Rokycany, Okres Rokycany

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řešení vzniklých požadavků na straně uživatelů (jak HW, tak SW)
- komunikace s uživatelskou podporou používaného HW a SW
- zálohování jednotlivých systémů
- správa telekomunikačních zařízení
- provádění drobných oprav a profylaxe určitého druhu hadrwaru (tiskárny, PC sestavy, notebooky, síťové prvky)
- správa uživatelských kont v jednotlivých systémech
- zajišťování HOTLINE služby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- docházkový benefit za 100 % docházku do zaměstnání 2.500,- Kč
- prémie za kvalitu
- výkonnostní prémie
- nárok na příspěvek na dojíždění 3,30 Kč/km až do výše 5544,- Kč
- stravenky ve výši 110,- Kč/den
- proplacené přesčasy a příplatky nad rámec zákoníku práce
- prémie za pracovní výročí v maximální výši 30.000,- Kč
- 25 dní dovolené
- 3 dny sick days - (indispoziční/zdravotní volno)
- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 650,- Kč/měsíčně
- Multisport karty
- příspěvek 5.000,- Kč za svatbu
- příspěvek 10.000,- Kč za narození dítěte
- odměna za doporučení nového zaměstnance ve výši 15.000,- Kč
- zaměstnanecký program u T-Mobile a KB
- benefit pro dárce krve (bezplatné darování) ve výši 5.000,- Kč
- zvýhodněné letní tábory
- očkování proti chřipce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Rokycanech

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimálně středoškolské vzdělání technického směru (v oblasti IT)
- 3 roky praxe na obdobné pozici
- výbornou znalost operačních systémů MS Windows
- velmi dobrou znalost specifických systémů (MS Exchange, Active Directory, znalost Vmware výhodou)
- znalost síťového prostředí a síťových prvků (LAN i WLAN)
- Aj na min. úrovni A2 - čtení technické dokumentace, psaní požadavků, telefonní komunikace
- komunikativnost a schopnost pracovat v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4543661  Datum zveřejnění: 22.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.