Programátor robotů

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Turnov
plný úvazek
Termín nástupu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Identifikuje poruchy strojního cyklu strojů a zařízení
• Operativně odstraňuje závady
• Provádí úpravy řídících programů, programování robotů, zaškolení seřizovačů a elektroniků
• Zálohuje programy a receptury
• Specifikuje náhradní díly a jejich počty
• Zúčastňuje se přejímek nových strojů a zařízení
• Spolupracuje s odd. technologie při změnách a úpravách strojů a zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nadstandartní mzdu - dle zkušeností a praxe
• čtvrtletní bonus 2700,-
• 13.plat
• Motivační programy
• Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, masáže…)
• 5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce: Turnov, Příšovice
Nástup ihned.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme šikovné Programátory robotů do automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ/USO se specializací elektro
• Praxe minimálně 2 roky na obdobné pozici, ideálně v automotive
• Vyhláška 50 § 6 – není podmínkou
• Znalost programování PLC, STEP 7, Win CC, BaR podmínkou
• Znalost programování robotů ABB, SEPRO výhodou
• Znalost AJ výhodou
• Flexibilita a ochota vysokého nasazení
• ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4544408  Datum zveřejnění: 23.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.