Specialista automatizace

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Nástup dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Uživatelská podpora a technická správa výrobního systému zajišťujícího tisk a kontrolu údajů (serializace)
• Podílet se na implementaci hardware a software řešení pro zavedení serializace na balících linkách
• Řešení problémů a situací spojených s touto implementací a následně i běžným chodem
• Školení obsluhy a seřizovačů
• Tvorba interní dokumentace (SOP)
• Kvalifikace a validace zařízení/systému
• Pravidelný report o stavu systému
• Komunikace s dodavatelem (komunikace v AJ) a spolupracujícími interními odd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející perspektivní společnosti
• Uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností
• Odpovídající platové ohodnocení a možnost profesního rozvoje
• Po zkušební době výběr z benefitů v hodnotě 11 000 Kč ročně, příspěvek na doplňkové penzijní spoření a životní pojištění
• Nárok na dovolenou máš nad rámec zákoníku práce a to 25 dní a k tomu ještě 5x Sickdays
• Příspěvek na stravování formou stravenky v hodnotě 85 Kč, máme super jídelnu s pestrou nabídkou jídel
• Odměnu za doporučení nového kolegy či kolegyně od 10 do 30 000 Kč
• Pro mimopražské a mimostředočeské uchazeče máme připravený příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč měsíčně po dobu půl roku
• Multisport kartu jelikož sport a životní Life balanc je pro nás důležitý

Zaujala vás nabídka a chtěli byste se dozvědět více informací? Neváhejte se ozvat a rádi s vámi vše prodiskutujeme!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

K našemu klientovi, významné farmaceutické společnosti, hledáme specialistu/ku technické správy výrobních systémů, který bude mít příležitost zapojit se do nového projektu automatizace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Středoškolské vzdělání technického zaměření (IT, nebo elektro výhodou)
• Předchozí zkušenost s průmyslovou automatizací – techniky/systémy a jejich implementace do výroby
• Iniciativní přístup, respekt ke správné výrobní praxi (SVP)
• Aktivní podíl na identifikaci příležitostí pro zlepšení
• Znalost anglického jazyka na úrovni B2 - komunikace písemná i ústní
• Schopnost se rychle učit a předávat informace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců