Mzdová/mzdový účetní

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
okres Tachov, Okres Tachov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· Včasné a přesné zpracování mezd
· Kontrola docházek zaměstnanců, evidence docházek (neschopenky, OČR, apod.)
· Roční mzdová závěrka, roční zúčtování daně z příjmu
· Zpracování exekucí
· Komunikace s příslušnými úřady (hlavně mzdy, pojištění a daně)
· Mzdový a personální reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Perspektivní zaměstnání v menším výrobním závodu
• Práci v týmu a přátelský kolektiv
• Patřičné zaškolení
• Roční bonus
• Stravenky
• Příspěvek na penzijní připojištění po 1 odpracovaném roce a další benefity
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme spolehlivou mzdovou účetní nebo účetního která/který zajistí přesné a včasné zpracování mezd pro naše zaměstnance. Máte-li zkušenosti v této oblasti a dokážete se postarat o veškeré náležitosti spojené s výplatou mezd, dejte nám o sobě vědět a pošlete nám životopis. Rádi Vás pozveme na pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• Znalost práce na PC
• Praxe z obdobné pozice
• Základní znalost AJ bude velkou výhodou
• Znalosti mzdových procesů, základní znalosti personálních procesů
• Znalost zákoníku práce, zákonu o inspekci práce a souvisejících právních předpisů
• Přesnost, preciznost, odpovědnost, organizační schopnosti, komunikace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4573230  Datum zveřejnění: 5.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.