Mistr výroby

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
po dohodě
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás na pozici Mistra výroby čeká?
• Řízení, organizace a kontrola výroby pevných lékových forem
• Vedení, rozvoj a motivace týmu 13 operátorů
• Řešení provozních záležitostí jako je dodržování pracovních a technologických postupů, hygienických a bezpečnostních předpisů a zásad SVP
• Zajištění potřebné dokumentace dle podmínek SVP a vyhodnocování výrobních zakázek
• Účast na auditech a realizace nápravných opatření
• Spolupráce na projektech v oblasti LEAN a při zavádění nových produktů
• Plánování provozních nákladů
• Lokalita pracoviště - Dolní Měcholupy, Praha 10

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout?
• Práci v nepřetržitém povozu a z toho vyplývající směnové příplatky až 14.000 Kč/měsíc
• Zkrácenou pracovní dobu 11,5 hod. (krátký/dlouhý týden)
• Roční bonus
• Čisté a plně klimatizovaném prostředí
• Po zkušební době výběr z benefitů v hodnotě 11 000 Kč ročně
• Nárok na dovolenou máš nad rámec zákoníku práce a to 25 dní a k tomu ještě 5x Sickdays
• Máme super jídelnu s dotovanými obědy od 32 Kč
• Odměnu za doporučení nového kolegy či kolegyně od 10 do 30tis.Kč
• Pro mimopražské a mimostředočeské uchazeče máme připravený příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč měsíčně po dobu půl roku
• Multisport kartu jelikož sport a životní Life balanc je pro nás důležitý

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Do farmaceutické společnosti hledáme Mistra výroby, který dohlédne na průběh výroby a povede svůj tým 13 operátorů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme?
• Praxi na pozici mistra výroby
• Zkušenost v oblasti farmacie nebo alespoň SŠ/SO vzdělání – obor chemie, farmacie, potravinářství výhodou
• Schopnost vést a pozitivně motivovat svěřený tým
• Organizační a komunikační schopnosti, proaktivní přístup k práci
• Znalost práce na PC, MS Office, SAP
• Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců