Technik ve výrobě, až 55.000 Kč a přísp.na ubyt. a dopravu

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Slaný, Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
po dohodě
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte technické nebo elektro vzdělání? Pracovali byste rádi v prestižní mezinárodní společnosti v supermoderním provozu?
Nabízíme perspektivní pracovní příležitost s pěkným finančním ohodnocením a spoustou benefitů!
Do zcela nové výrobní haly  hledáme Techniky pro  výrobní technologie - elektromobilita.
Vaší prací bude:
• zabezpečení plynulého chodu technologických zařízení s vysokou mírou automatizace (např. svařování laserem, CNC obrábění, robotická pracoviště, automatická optická kontrola)
• akutní řešení závad
• analýza poruch a aplikace vhodných protiopatření
• provádění preventivní údržby a vedení záznamů
• komunikace s oddělením výroby a kvality
• práce s technickou dokumentací

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci v nové hale s nejnovějšími výrobními a měřícími technologiemi
• nabízíme možnost získání či obnovy kvalifikace pro práci v elektrotechnice dle zákona 250/2021 sb. (dříve vyhláška 50 min. §5)
• nástupní bonus 30 000 Kč
• 13. mzda
• 5 týdnů dovolené
• 6x sick-day za rok
• příspěvek na penzijní spoření 3,5 % z hrubé mzdy
• příspěvek na závodní stravování
• volitelné zaměstnanecké výhody v hodnotě 12.000 Kč/rok
• příspěvek na dojíždění
• příspěvek na bydlení při přistěhování
• příspěvek za doporučení 30 000 Kč
• další zaměstnanecké výhody
Máte zájem? Pošlete nám své CV.
Víte o někom, kdo by mohl mít zájem? Sdílejte a dejte jim vědět :-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ/SŠ/ SOU v technickém oboru
• manuální zručnost
• práce na PC
Výhodou:
• zkušenost z výrobního prostředí / nejlépe montážní procesy
• praktická zkušenost z oboru měření a regulace
• zkušenosti s pneumatickými prvky (SMC)
• praktická zkušenost se systémy PLC
• zkušenosti s programováním výrobních zařízení - elektro

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců