Supply Chain Manager - služební auto, bonusy

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
okres Tachov, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řídí a koordinuje činnosti a docházku podřízených zaměstnanců
• Spolupracuje s externím poskytovatelem logistických služeb při zabezpečení optimalizace skladování a přepravy dodávek
• Spolupracuje s oddělením nákupu a launch
• Podílí se na projektech
• Vyhodnocuje společně se svými spolupracovníky jednotlivé dodavatele
• Vyhodnocuje náklady na přepravu
• Stanovuje limity pro zásobu materiálu na skladě
• Vyjednává s dodavateli o podmínkách dodávek zboží, balení, přepravy, zabezpečení speciálních dodávek
• Hodnotí přiměřenost výkonu oddělení a plánované nápravné opatření
• Zodpovídá za vedení adaptačního procesu nově nastoupených zaměstnanců oddělení logistiky
• Vypracovává rozvojové a tréninkové požadavky zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nadstandardní platové ohodnocení
• Závodní stravování zdarma
• 25 dnů dovolené
• Služební automobil
• Příspěvek na dovolenou
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Vzdělávání, firemní akce
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání technického směru
• Praxe v obdobném provozu nebo ve výrobní společnosti na obdobné pozici min. 3 roky
• Znalost práce na PC
• Zkušenosti z logistiky
• Plynulá znalost AJ
• Komunikativnost, analytické myšlení, odolnost vůči stresu, schopnost určovat si priority

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4578582  Datum zveřejnění: 15.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.