HR Analytik

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Rokycany, Okres Rokycany

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Analyzovat současné HR procesy a identifikovat příležitosti pro vylepšení pomocí HR informačních systémů
• Podílet se na implementaci nových funkcí, modulů a aktualizací HRIS
• Provádět analýzu dat a připravovat relevantní reporty a statistiky pro manažery a vedení
• Zajišťovat správu a údržbu HRIS a zabezpečovat, aby byly systémy aktuální a funkční
• Poskytovat školení a podporu zaměstnancům při používání HRIS a řešit jejich dotazy a problémy
• Spolupracovat s interními týmy, jako je IT, HR a vedení, aby se zlepšovaly HR procesy a systémy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Konkurenceschopnou platovou sazbu odpovídající vašim zkušenostem a dovednostem
• Možnosti profesního růstu a rozvoje v rámci dynamického a inovativního pracovního prostředí
• Skvělé pracovní podmínky a týmovou atmosféru
• Zaměstnanecké výhody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta hledáme

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti HR informačních systémů a jejich správy

• Silné analytické myšlení a dovednosti řešit efektivně problémy
• Schopnost pracovat s velkými datovými sadami a provádět jejich analýzu
• Zkušenosti s implementací nových funkcí a modulů v HRIS
• Dobrá znalost HR procesů a pravidel, pokročilá znalost AJ pro denní komunikaci a školení
• Schopnost efektivně komunikovat a spolupracovat s různými interními týmy
• Znalost a zkušenosti s populárními HRIS platformami(např. SAP SuccessFactors, Oracle HCM, Workday atd.)
• SŠ/VŠ vzdělání v oboru podnikových systémů, informatiky nebo příbuzného oboru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4579636  Datum zveřejnění: 16.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.