Specialista pro pokročilé plánování kvality - AQP

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Mnichovo Hradiště
plný úvazek
Termín nástupu
(''ihned,)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní výrobní společnost TIER 1 automotive, která má 150 výrobních závodů ve 28 zemích,  hledáme Specialistu kvality, který bude zajišťovat kvalitu výrobků a procesů v projektech a zajištění hladkého náběhu sériové výroby.
Hlavním úkolem této pozice bude plánování kvality a testů v rámci vývoje produktů, zajištění kvality u nových projektů a zlepšováním stávajících procesů.
Náplní Vaší práce bude především:

• Moderování a provádění systémové FMEA
• Plánování a provádění interních a externích auditů
• Spolupráce při zajišťování náběhu sériové výroby v závodě
• Koordinace, plánování, údržba, monitorování a další rozvoj systému řízení jakosti
• Řízení/spolupráce při zavádění systémů QM v nově založených dceřiných závodech
• Analýza nákladů na kvalitu
• Zajišťování školení v oblasti kvality
• Stanovení a pomoc při stanovování cílů kvality
• Komunikace se zákazníky a dodavateli
• Příprava nabídek pro oddělení řízení jakosti v reakci na dotazy zákazníků
• Koordinace vzorkování (sestava modulů a jednotlivých dílů)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivační finanční ohodnocení
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Perspektivní práci v rostoucí společnosti s dobrou interní atmosférou
• Možnosti dalšího vzdělávání a rozvoje kariéry
• Flexibilní pracovní dobu a další benefity
• Možnost Home Office až 50%
• 5 týdnů dovolené
• Odborná školení
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Dotované závodní stravování

Zaujala Vás pozice? Zašlete nám svůj profesní životopis.
Víte o někom, kdo by mohl mít zájem? Sdílejte a dejte jim vědět :-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost AJ slovem i písmem, NJ výhodou
• vysokoškolské, případně středoškolské vzdělání
• zkušenosti v oblasti kvality (znalost procesů od poptávky zákazníka až po dodání výrobku)
• zkušenosti s auditem
• proaktivní, nadšený a samostatný přístup k práci
• vyjednávací dovednosti
• aplikace statistických metod
• základní technické dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4580285  Datum zveřejnění: 17.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.