Vývojář SW

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vývoj a programování softwarových aplikací a systémů
• účast na analýze, návrhu a implementaci softwarových projektů
• vývoj firmware pro ovládání elektronářadí založeného na předlohách sešitu povinností
• tvorba software pro funkčně spolehlivé ruční elektronářadí (funkční zabezpečení)
• generování zdrojových kódů pomocí současných vývojových nástrojů
• testování, ladění a optimalizace existujícího softwaru, vyhotovování a realizace software testů pro všechny zkoušky funkčnosti (i bezpečnostní)
• spolupráce s týmem vývojářů a dalšími členy týmu na vývojových cyklech

• sledování nových technologií a trendů v oboru

Zaměstnanecké výhody, benefity

• motivující platové podmínky odpovídající vašim dovednostem a zkušenostem.
• možnost profesního růstu a rozvoje ve stabilní společnosti
• různorodé benefity
• dovolená navíc
• inovativní pracovní prostředí s moderní technologií a vybavením
• možnost práce na home office
• příležitost pracovat na zajímavých a rozmanitých projektech
• věrnostní odměny
• penzijní pojištění
• společenské a sportovní aktivity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Do zázemí stabilní společnosti, hledáme nadaného a vášnivého Vývojáře/ku software, který/á se připojí k našemu inovativnímu týmu.
Pokud jste technicky zruční, máte vášeň pro programování a rádi tvoříte kvalitní softwarová řešení, pak je tato příležitost pro vás ideální.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ v oboru informatika, softwarové inženýrství nebo příbuzných oborů
• zkušenosti s programováním a vývojem software (preferovaný jazyk: Java/C++/Python)
• povědomí o systematických software testech
• zkušenosti s programováním na mikroprocesorech (8-32 bitů)
• znalost nástrojů pro navrhování aplikace UML – Designtools podmínkou
• znalosti řízení elektromotorů výhodou
• schopnost analyzovat a řešit technické problémy
• AJ nebo NJ - úroveň B2
• znalost moderních vývojových nástrojů, frameworků a metodik
• schopnost pracovat v týmu i samostatně
• komunikační schopnosti a schopnost sdílet své nápady a návrhy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4580805  Datum zveřejnění: 17.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.