IT podpora s NJ - remote

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
Nástup možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce?
•  IT-Podpora v oblasti služeb koncových uživatelů (Remote)
•  Zpracování ticketů - žádostí o podporu
•  Účast na infrastrukturních projektech
•  Podpora v řízení eskalace a optimalizace servisních procesů
•  Servisní doba je PO-PÁ mezi 7:00 - 18:00 hod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám nabídneme?
•  Počáteční školení v ČR nebo v Německu
•  Notebook a mobilní telefon
•  Stravenky
•  5 týdnů dovolené
•  Sickdays (3 za rok)
•  Multisport karta
•  Práce z domova
•  Přístup k portálu školení technických i soft skills
•  Kariérní růst
• firemní společenské akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Láká vás práce z pohodlí domova? Vyznáte se dobře ve Windows MS Office, operačních systémech Windows 7/10, v zařízeních Apple a není Vám cizí ani HW? Dejte nám o sobě vědět! Do německé IT společnosti právě hledáme šikovné IT techniky na pozici IT podpora.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme od vás?
•  Technické zkušenosti se servisem na místě nebo jako vzdálená podpora koncových uživatelů
•  Podpora pracovních stanic / notebooků se systémem Windows a mobilní zařízení (IPhone, IPad atd.)
•  Dobrá znalost operačních systémů Windows10
•  Dobrá znalost aplikací (např. MS Office 2016 a Office 365)
•  Detailní znalost klientského hardwaru (notebooky, pracovní stanice a počítače) a jeho periferií
•  B2 němčina
Výhodou budou:
•  Sociální citlivost a soft-skills pro jednání se zákazníky na korporátní úrovni
•  Týmová práce, proaktivní akce a eskalace v případě problémů
•  Zkušenosti v macOS a/nebo Linuxu (Red Hat / Ubuntu)
•  Zkušenosti se systémy správy ticketů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců