Operátor montáže/výroby

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako operátor montáže budete:
• spolupracovat na výrobě pohonu dveří nebo dveřních křídel
• montovat produkty nebo jejich komponenty, pracovat s různými strojírenskými nástroji
• testovat a kontrolovat funkčnost finálních produktů
• pracovat na různých projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

• příplatky za přesčas 35 %, za noční 20 % a za práci o víkendu 25 %
• půlroční prémie 6000 Kč
• příspěvek na dopravu do práce až 3000 Kč
• stravenky, možnost stravování v závodní kantýně
• body z Cafeterie, které lze uplatnit v lékárně, optice, při cestování, atd.
• Multisport karta
• příspěvek na penzijní připojištění 2 % z hrubé mzdy
• zvýhodněné mobilní tarify
• 5 týdnů dovolené
• svoz za pracoviště z centra Brna firemním autobusem
• důkladné zaškolení na pozici
• jistá a stabilní práce
• možnost zapojení do kulturních, společenských nebo sportovních firemních akcí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme kandidáty na dlouhodobou spolupráci do společnosti v Brně v Modřicích. Vyrábíme dveře a pohony dveří do kolejových vozidel. U nás není výroba žádná nuda. Každé dveře jsou specifické, proto u vás není práce jednotvárná. Máme hlavně dvousměnný provoz.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• manuální zručnost
• znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace
• výhodou vyučení v technickém oboru - není podmínkou
• samostatnost a proaktivitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4584921  Datum zveřejnění: 23.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.