Manager pobočky pro IT services s NJ, Ml.Boleslav

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
Mzdové podmínky (brutto)
80 000 - 120 000 Kč/měsíc+ služební vůz

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V této roli budete mít zodpovědnost za:

• Odpovědnost za zavedení pobočky v Mladé Boleslavi
• Vedení týmu a personální řízení specialistů IT podpory v ČR /service desk
• Rozvoj a performance management zaměstnanců
• Vedení projektů zaměřených na podporu zákazníka
• Customer management a uzavírání smluv s klienty
• Zajištění poskytování služeb a dodržování dohodnutých úrovní služeb u přidělených zákazníků
• Provádění optimalizací a zlepšování služeb
• Řešení eskalací a reklamací
• Digitalizace a optimalizace procesů
• Spolupráce, revize a re-design stávajících procesů služeb
V této roli se uplatníte se zkušenostmi v následujících oblastech:

• Řízení v oblasti vzdálené podpory, service desku a ticketových systémů
• Personální řízení, vedení týmu
• Dodržování SLA
• Management provozních situací s náročnými zákazníky a smluvními partnery, např. v oblasti služeb zákazníkům, řízení smluv, projektové řízení atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• služební vůz
• notebook, telefon
• sadu firemních benefitů
• příležitosti odborného a kariérního růstu
• kvalitní firemní vzdělávání
• podpora odborného týmu
• stabilní zázemí silné společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro významnou německou společnost, hledáme Site Managera - Vedoucího pobočky zaměřenou na poskytování podpory v oblasti IT.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Německý jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• manažerské schopnosti a dovednosti
• velmi dobrá znalost českého a německého jazyka slovem i písmem (min. C1)
• dobré vyjednávací a komunikační schopnosti, asertivita a prezentační dovednosti
• orientace na zákazníka
• schopnost řešit problémy
• podnikatelské myšlení a jednání
• řidičský průkaz skupiny B - ochota cestovat po ČR a na HO do Německa
Výhodou:

• Certifikace ITIL alespoň podle V3 - výhodou
• znalost projektového řízení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců