Speditér logistiky, Praha 8 - AJ, mzda 40-45 000 Kč/měs

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha 8, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Speditér je odborník na mezinárodní přepravu zboží a má za úkol organizovat a koordinovat logistické procesy, včetně plánování, sledování a řízení přepravy zboží. Speditér se stará o vyhledání nejefektivnějších dopravních tras, uzavření smluv s dopravními společnostmi a plánování dodacích lhůt. Také se zabývá vyřizováním přepravní dokumentace a řešením případných problémů nebo reklamací během přepravy.

Mezi Vaše hlavní zodpovědnosti bude patřit:
• Zpracovávání poptávek a tvorba cenových nabídek
• Přijímání a zpracování objednávek, plánování zásilek a fakturace
• Správa přepravních dokladů a záznamů o vykládce
• Řešení reklamací
• Zajištění kvality (stavy, dodávky, nabídky, dokumentace) a efektivního provedení přepravy (srovnání plánovaných a skutečných nákladů)
• Stanovování netarifních cen

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Smlouvu na dobu neurčitou
• Flexibilní pracovní dobu
• Bonusový systém
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na stravování
• Příspěvek na sport a kulturu
Máte zájem? Pošlete nám svůj životopis.
Pokud víte o někom, kdo by mohl mít zájem, sdílejte tuto nabídku s nimi a dejte jim vědět. Děkujeme!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme schopného a motivovaného Speditéra pro logistickou společnost se sídlem v Praze 8. Pokud máte komunikativní anglický jazyk a jste schopni koordinovat logistické procesy, máme pro vás zajímavou pracovní příležitost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ideálně 3 roky zkušeností v oblasti spedice
• Dobrá znalost anglického nebo německého jazyka (slovní i písemný projev)
• Znalost železniční a námořní dopravy je výhodou
• Znalost logistického trhu
• Pokročilé PC dovednosti
• Výborné komunikační schopnosti
• Samostatnost při plnění úkolů
• Pozitivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců